Mladá brunetka se snažila udělat pro člověka zradu zradu

Mladý muž, který chodil s mladou bruneta dlouhou dobu, si uvědomil podrobnosti svého života, které vede, když je mladý muž pryč. A není kam jít, protože ten chlap ospravedlnil všechno, video, fotografie, všechny důkazy, které ukázal své přítelkyni. Samozřejmě se přiznala provinile a začala se omlouvat, přesvědčit chlapa, aby zůstal, ale byl jen jeden způsob - dohnat mladého muže u dveří a vylézt do jeho kalhot, dát kouření a být v prdeli v obrovské posteli. Prostě to nepomůže, ten chlap právě využil naivitu mladé dívky a to je vše.
Chcete-li komentovat
Komentáře (2)
zapáchající půda
zapáchající půda
Nechtěl bych odpouštět za zradu, ačkoli peklo ví, možná jsem nikoho moc nemiloval. Dívka dělala dobře, omluvila se. je škoda, že ten chlap ještě neodtrhl ženu v konečníku, takže všechno bylo docela zajímavé a vzrušující.
Traktor
Traktor
Ale co si myslela, když podváděla, na přední straně, ale děvka je špinavá, může pouze přesunout nohy od sebe a vyměnit díry. Samozřejmě bych zasadil i tuhle, ale rád bych ji šukal a to je vše. Našel bych normální dívku a oženil jsem se s ní, a to okamžitě vyvolalo fenu.