Natáhl hezkou brunetka do brýlí pro sex

Mladá hezká brunetka v brýlích přišla za chlapem, aby s ním doučovala, musí být připraven na přijetí na prestižní univerzitu. Ten chlap si však rychle uvědomil, že za třídy platí hodně peněz za třídy, takže může a dokonce má právo ovládnout svého učitele. Navíc, myšlenka na roli studenta a učitele je již dlouho v jeho hlavě a nakonec se rozhodl ji implementovat. Ne dlouhodobý odpor, učitelka přesto souhlasila se sexem se svým studentem, protože nikdo nechce přijít o práci. A tady je také malý výboj ve formě sexu.
Chcete-li komentovat
Komentáře (2)
Olezhka
Olezhka
Simpotnaya přítelkyně s brýlemi. Vypadá to velkolepě v kalhotách. To bych neodmítl dát na svůj velký a tlustý. Dokonce jsem závidět chlapa s takovou kuřátko. Opravdu štěstí. Dívka ve vzhledu je v sexu dobrá. Zajímalo by mě, jak moc už skočí na ptáky na muže, kteří umí šukat. Jsem ženatý několik let a moje žena a já děláme něco mnohem zdrženlivějšího. Nebo je to její skutečný talent)) Lidé, doporučuji k prohlížení!
Pepa
Pepa
Ještě jsem neviděl takové mladé učitele, přezkoumal jsem všechny druhy této šťávy. Chytrý muž udělal správnou věc tím, že tahal tohoto miláček na péro, jinak jí dal jen peníze na hodiny. Panenka zřejmě přesáhla cenu za lekci, takže jsem musel převzít silnější důstojnost. Myslím, že si tuto lekci určitě bude pamatovat po dlouhou dobu. Takový učitel by spadl do mých rukou, bez přemýšlení bych strnuli její anál. Je vidět, že si zaslouží nebývalý hardcore. Oheň na válci! Porno nahoře!