Mladá blondýnka se hádala s přítelem o hluboké tvrdé kouření a litovala

Spor je spor, není nic společného, samozřejmě, nebylo možné přesvědčit mladou blondýnku, aby měla sex, ale spor musí být splněn, a pár se dohodl na hlubokém kouření v krku, které chcete udělat, ale musíte to udělat. Navíc ten chlap nemá vinu za to, že dívka sama v krku položila své hrdlo, možná chtěla něco dokázat, ale moc toho litovala, protože ten chlap nebyl plachý chlapec a přísně přitáhl malou blondinu ústa na jeho penis. Blondýna samozřejmě neočekávala takový obrat událostí a litovala sporu rychlostí.
Chcete-li komentovat
Komentáře (2)
Tanya mokrá kočička
Tanya mokrá kočička
Ani nevím, jak to malé neubližuje. Můj přítel nemá tak velkého penisu, přesto je pro mě nepříjemné ho po celé délce brát do krku. Slintání a slinování neustále začínají teče, ale ráda polykám sperma, někdy ho piju s rajčatovou šťávou.
Vitka
Vitka
Skvělý sex online s ruskou dívkou! Teď bude vědět, jak se hádat s přítelem ... Vidím, že ten chlápek nechal ujít příležitost pevně napíchnout fenu v ústech, a tak někdy na to téměř dusí. Je dobré se dívat, ale pro dívku je to velmi bolestivé. Ale nechte hloupého hlupáka vydržet, ona sama je na vině. Tanyo, vyměňme si telefonní čísla, ochutnáš můj šroub) Zároveň se podívejme, jak se vypořádat s mužností! Mám klasickou velikost :)